EMİRGAN Siemens Servisi

Siemens Servisi
Emirgan Siemens servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Emirgan semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Emirgan Siemens servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Emirgan bölgesine hizmet vermekteyiz.
Dünyaca ünlü Siemens markasının Emirgan servisi olarak hizmet vermekteyiz. Emirgan çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Emirgan Siemens servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.
Siemens buzdolabı, Siemens çamaşır makinası, Siemens bulaşık makinası, Siemens kombi, Siemens ankastre, Siemens fırın ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Emirgan Siemens servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Siemens beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Emirganda da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Emirgan Siemens servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Bir yanıt yazın