Siemens Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor

Siemens Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor

Siemens Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor, su sızıntısı var gibi sorunlarınız için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Su kaçağını durdurun: Çamaşır makinesini kapatın ve makineye gelen su hortumunun vanasını kapatın. Bu işlem, daha fazla su sızıntısını önlemeye yardımcı olacaktır.
  2. Sızıntının kaynağını belirleyin: Makineyi 45 derece arkaya yaslayıp telefon ışığıyla altına bakarak su sızıntısını görmeye çalışın.
  3. Hortumları kontrol edin: Temiz ve pis su hortumları makinenin arkasında bükülmüş, kırılmış olabilir. Hortumların su kaçırmadığından emin olun.

Bu sorunu çözmek için yukarıdaki adımları izleyebilirsiniz. Sorun devam ederse, bu adımlardan sonra sizin yapabileceğiniz bir işlem yoktur. Bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bu adımların arızayı çözmede yardımcı olmadığı durumda, teknik bilgi gerekmektedir ve bu bilgi ve tecrübeye sahip bir servis ekibi gerekiyor.

 


Bu arıza kodunun görülebileceği Siemens Çamaşır Makinesi modelleri;

  • Siemens iQ700 Serisi
  • Siemens iQ500 Serisi
  • Siemens iQ300 Serisi
  • Siemens Avantgarde Serisi
  • Siemens iSensoric Serisi

Siemens Çamaşır Makinesi Altından Su Kaçırıyor sorunu ile karşılarsınız destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi : Siemens Servisi

Tıkla Ara :  0212 643 16 13

Tıkla WhatsApp’tan Usta’ya sor (7/24) : WhatsApp Destek Hattı

Bulunduğunuz adrese en yakın Siemens Servisini öğrenmek için 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezimizi arayarak konum bilgisi isteyebilirsiniz.

Siemens buzdolabı arızalarınız için hemen bizden destek alabilir veya 'Siemens Buzdolabı Arıza ve Çözümleri' sayfamızdan arızanızın nedenini öğrenebilirsiniz.

Siemens çamaşır makinası arızalarınız için hemen bizden destek alabilir veya 'Siemens Çamaşır Makinası Arıza ve Çözümleri' sayfamızdan arızanızın nedenini öğrenebilirsiniz.

Siemens bulaşık makinası arızalarınız için hemen bizden destek alabilir veya 'Siemens Bulaşık Makinası Arıza ve Çözümleri' sayfamızdan arızanızın nedenini öğrenebilirsiniz.

 

Diğer Çamaşır Makinesi arızaları ve çözümleri için tıklayınız.