TARABYA Siemens Servisi

Siemens Servisi
Tarabya Siemens servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Tarabya semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Tarabya Siemens servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Tarabya bölgesine hizmet vermekteyiz.
Dünyaca ünlü Siemens markasının Tarabya servisi olarak hizmet vermekteyiz. Tarabya çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Tarabya Siemens servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.
Siemens buzdolabı, Siemens çamaşır makinası, Siemens bulaşık makinası, Siemens kombi, Siemens ankastre, Siemens fırın ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Tarabya Siemens servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Siemens beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Tarabyada da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Tarabya Siemens servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Bir yanıt yazın