YENİBOSNA Siemens Servisi

Siemens Servisi
Yenibosna siemens servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Yenibosna semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.
TIKLA ARA : 0212 643 16 13

siemens Yenibosna servisi olarak İstanbul genelinde en iyi hizmeti vermekteyiz. Alanlarında deneyimli ekibimiz ile ürünleriniz uzmanların ellerinde belirli testlerden geçerek yenilenecektir.
Makinalarınızın acil kullanım zamanlarında arızalanmalarından dolayı siz değerli müşterilerimizi düşünerek Yenibosna siemens servis olarak haftada 6 gün 7/24 hizmet vermekteyiz.

siemens Yenibosna servisi olarak siemens bulaşık makinası, siemens çamaşır makinası, siemens kombi ve siemens buzdolabı makinalarının tamirini yapmaktayız ve makinalarınızın parça değişimi ihtimaline karşın yedek parça hizmeti de yapmaktayız. Makinalarınıza takıtığımız yedek parçalar kaliteli ve orjinaldir.Yenibosna siemens servisi olarak ürünlerinize 1 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Böylece makinalarınız tamiri yapıldıktan sonra yine aynı nedenden dolayı aksama yaparsa onarımını ücretsiz olarak yapmaktayız. Makinalarınızın periyodik ve teknik bakımlarını yaparak analizler sonucu çıkarılan raporu sizlere sunuyor ve yapılması gerekenler için sizlerden onay alıyoruz. Böylece buzdolabı çamaşır makinası kombi ve bulaşık makinalarınızın sürekli eskimekte olan parçaları yenilecek ve ilk haline dönecektir.

Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Atölye ye alınan cihazlarınız da genel bakım ücretsiz yapılmaktadır. Sizlerde Yenibosna siemens servisi ile ekonomik fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödeme imkanınız mevcuttur.
siemens beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Yenibosna da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Yenibosna siemens servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA : 0212 643 16 13

Bir yanıt yazın