Siemens Buzdolabı Ses Yapıyor

Siemens Buzdolabı Ses Yapıyor

Siemens Buzdolabı ses yapıyor, arka kısmından ses geliyor, çıt çıt ses geliyor gibi arızalar için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Normal Çalışma Sesleri: Motor, fan gibi parçalar hafif bir uğultu ile çalışır bu durum normaldir. Ancak, bu sesler bir anda değişirse veya rahatsız edici bir hale gelirse, bu bir sorunun işareti olabilir.
  2. Motor (Kompresör) Gürültüsü: Buzdolabının kompresörü çalışırken bazı gürültüler yapabilir. Ancak, bu gürültüler anormal derecede yüksekse veya sürekli bir şekilde devam ediyorsa, kompresörde bir sorun olabilir. Bu durumda, bir teknisyenin kontrol etmesi gerekebilir.
  3. Fan Gürültüsü: Buzdolabının arka kısmında motorun yanında bulunan fan ses çıkarıyor olabilir. Parça bozulmuş veya o bölüme bir şey sıkışmış olabilir, kontrol ediniz.
  4. Buzlanma ve Çözülme Sesleri: Buzdolabınızın soğutma problemi varsa içerisindeki buzlar eriyorsa bu ses buzların erime sesi olabilir. Bu bir arıza işaretidir, destek almanız gerekiyor.

 

Bu gibi durumlarda, genellikle bir teknisyenin müdahalesi gerekebilir. Ama teknisyen gelmeden önce siz bu sorunu çözmek için yukarıdaki adımları izleyebilirsiniz. Sorun devam ederse, bu adımlardan sonra sizin yapabileceğiniz bir işlem yoktur. Bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizden buzdolabınızın tamir edilmesi için yardım alabilirsiniz.


Siemens Buzdolabı Ses Yapıyor arızası ile karşılarsınız destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi : Siemens Servisi

Tıkla Ara :  0212 643 16 13

Tıkla WhatsApp’tan Usta’ya sor (7/24) : WhatsApp Destek Hattı

Bulunduğunuz adrese en yakın Siemens Servisini öğrenmek için 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezimizi arayarak konum bilgisi isteyebilirsiniz.

Siemens buzdolabı arızalarınız için hemen bizden destek alabilir veya 'Siemens Buzdolabı Arıza ve Çözümleri' sayfamızdan arızanızın nedenini öğrenebilirsiniz.

Siemens çamaşır makinası arızalarınız için hemen bizden destek alabilir veya 'Siemens Çamaşır Makinası Arıza ve Çözümleri' sayfamızdan arızanızın nedenini öğrenebilirsiniz.

Siemens bulaşık makinası arızalarınız için hemen bizden destek alabilir veya 'Siemens Bulaşık Makinası Arıza ve Çözümleri' sayfamızdan arızanızın nedenini öğrenebilirsiniz.


Diğer Buzdolabı arızaları ve çözümleri için tıklayınız.